Portugal-Espanya-Andorra

 
  • TRES DIES A LA SETMANA, TOT L'ANY

Cada dia són més les persones que utilitzen l'itinerari d'aquesta línia internacional d’autobús que permet viatjar i gaudir de moltes ciutats situades entre el Principat d'Andorra, Espanya i PortugalPots utilitzar aquest servei els següents dies:

Dies de servei direcció a Portugal: el primer i tercer dimecres de cada mes, tots els divendres i tots els diumenges.
Dies de servei direcció Andorra: el primer i tercer dimarts de cada mes, tots els divendres i tots els diumenges.


  • COMPRA ON-LINE

Vols anar de vacances? has de visitar uns familiars? un viatge de feina? Mira el nostre recorregut, escull la ciutat, el dia i... compra ON-LINE. Sis passos molt senzills i sense moure't de casa.

  • WIFI GRATIS

Ara, a més, tens a la teva disposició wifi gratis durant tot el viatge de manera totalment il·limitada. Només has de demanar el codi d'accés al conductor de reserva. Navega per internet tant com vulguis mentre nosaltres et portem allà on tu vols.

  • RECORREGUT, CIUTATS I HORARIS

Ara, el Principat d’Andorra i Portugal cada dia són més a prop, d’una manera fàcil i còmoda, gràcies a Socintarbus.

   


 * Si voleu anar al Pas de la Casa o a les parròquies de Canillo, La Massana o Ordino, consulteu els horaris, parades i freqüències de les línies regulars de la Cooperativa Interurbana Andorrana, www.interurbana.ad, per trobar la millor combinació. 

HORA CIUTAT CARRER PARADA
18.00 ENCAMP (1) * Cruïlla dels Cortals (Funicamp) Cruïlla dels Cortals (260)
18.02 ENCAMP (2) * Plaça del Consell Plaça del Consell (202)
18.05 ENCAMP (3) * Av. de Joan Martí (Museu Automòbil La Molina (206)
18.10 ESCALDES-ENGORDANY * Caldea Caldea (720)
18.15 ANDORRA LA VELLA (1) * C/ Prat de la Creu L'Ambaixada (5200)
18.17 ANDORRA LA VELLA (2) * Estació d'Autobusos d'Andorra Estació d'Autobusos d'Andorra
18.20 ANDORRA LA VELLA (3) * Av. Santa Coloma, 38 Roureda de Sansa (5104)
18.25 SANTA COLOMA * Av. d'Enclar El Cedre (5110)
18.30 SANT JULIÀ DE LÒRIA (1) * Av. Rocafort, 3 Pont de Molines (612)
18.35 SANT JULIÀ DE LÒRIA (2) * Av. Francesc Cairat (Pont de Fontaneda) Av. Francesc Cairat (616)
19.00 LA SEU D'URGELL ** Calle Bisbe Benlloch, 1 Estación de autobuses
19.45 PONTS ** Carretera C-13 Parada de bus
21.30 LLEIDA ** Avinguda de Madrid  Estación de autobuses
23.00 ZARAGOZA ** Calle Exegarai Caballero - Iglesia del Pilar Parada de bus
01.00 LOGROÑO ** Calle Bilchite  Estación de autobuses
02.45 BURGOS ** Calle Madrid  Estación de autobuses
04.00 VALLADOLID ** C/ Ponte Colgante - Casi 28/29  Estación de autobuses
04.15 TORDESILLAS ** Calle Valdeortos  Estación de autobuses
05.00 ZAMORA * Av. Peña Zamora Estación de autobuses
06.00 BRAGANÇA * Cas 2/3 Estación de Autobuses Central de camionagem
06.30 MACEDO DE CAVALEIROS * Av. Viriato Martins Central de camionagem
07.00 MIRANDELA * Av. Alfonso III Central de camionagem
07.15 MURÇA * Rua Leitao Bessa, em frente de Rodanorte Paragem de autocarro
07.45 VILA REAL * Terminal Rodoviário Central de camionagem
08.30 AMARANTE * Av. Dos Bombeiros Paragem de autocarro
09.00 PORTO * Estaçao de Campanha Paragem de autocarro
09.30 GUIMARAES * Av. Marino Fegueiras - Casi 27 Central de camionagem
10.00 BRAGA * Av. Norton de Matos Paragem de autocarro
10.30 PONTE DE LIMA ** Central de camionagem Central de camionagem
11.15 VIANA DO CASTELO * Av. Humberto Delgado Central de camionagem
11.30 VILA PRAIA DE ANCORA ** Rua 31 de Janeiro Central de camionagem

* Parades fixes

** Parades segons reserves
 
HORA CIUTAT CARRER PARADA
08.30 VILA PRAIA DE ANCORA ** Rua 31 de Janeiro Central de camionagem
08.45 VIANA DO CASTELO * Av. Humberto Delgado Central de camionagem
09.15 PONTE DE LIMA **  Central de camionagem Central de camionagem
09.45 BRAGA * Av. Norton de Matos Paragem de autocarro
10.10 GUIMARAES * Av. Marino Fegueiras - Casi 27 Central de camionagem
11.15 PORTO * Estaçao de Campanha Paragem de autocarro
12.00 AMARANTE * Av. Dos Bombeiros Paragem de autocarro
13.45 VILA REAL * Terminal Rodoviário Central de camionagem
14.10 MURÇA* Rua Leitao Bessa, em frente de Rodanorte Paragem de autocarro
14.45 MIRANDELA * Av. Alfonso III Central de camionagem
15.15 MACEDO DE CAVALEIROS * Av. Viriato Martins Central de camionagem
15.45 BRAGANÇA * Cas 2/3 Estación de Autobuses Central de camionagem
18.00 ZAMORA * Av. Peña Zamora Estación de autobuses
18.30 TORDESILLAS ** Calle Valdeortos Estación de autobuses
19.00 VALLADOLID ** C/ Ponte Colgante - Casi 28/29 Estación de autobuses
21.15 BURGOS ** Calle Madrid Estación de autobuses
23.15 LOGROÑO ** Calle Bilchite Estación de autobuses
01.00 ZARAGOZA ** Calle Exegarai Caballero - Iglesia del Pilar Parada del bus
03.00 LLEIDA ** Avinguda de Madrid Estación de autobuses
04.00 PONTS ** Carretera C-13 Parada del bus
05.00 LA SEU D'URGELL ** Calle Bisbe Benlloch, 1 Estación de autobuses
05.15 SANT JULIÀ DE LÒRIA (1) * Av. Francesc Cairat Pont de Fontaneda (609)
05.20 SANT JULIÀ DE LÒRIA (2) * Plaça Laurèdia Prat Gran (613)
05.25 SANTA COLOMA * Av. d'Enclar El Cedre (5111)
05.30 ANDORRA LA VELLA (1) * Av. Santa Coloma Stela (5103)
05.33 ANDORRA LA VELLA (2)* Estació d'Autobusos d'Andorra Estació d'Autobusos d'Andorra
05.35 ANDORRA LA VELLA (3) * C/ Prat de la Creu L'Ambaixada (5201)
05.40 ESCALDES - ENGORDANY * Caldea Caldea (720)
05.45 ENCAMP (1) * Av. de Joan Martí (Museu de l'Automòbil) La Molina (205)
05.47 ENCAMP (2) * Plaça del Consell Prat de Genil (203)
05.50 ENCAMP (3) - Fi de trajecte * Cruïlla dels Cortals (Funicamp) Cruïlla dels Cortals (259)

* Parades fixes
** Parades segons reserves

*TERMES I CONDICIONS PER AL TRANSPORT DELS PASSATGERS